EMC VNX5800 یکی از دستگاه‌های ذخیره‌سازی داده‌های پیشرفته است که توسط شرکت EMC تولید شده است و از تکنولوژی‌های مدیریت ذخیره‌سازی یکپارچه بهره می‌برد. این دستگاه جزء خانواده EMC VNX از ذخیره‌ساز‌های نرم‌افزاری مبتنی بر مدیریت ذخیره‌سازی یکپارچه (Unified Storage) می‌باشد و با ترکیب ویژگی‌های مانند مقیاس‌پذیری بالا، عملکرد قوی، امنیت داده‌ها، و مدیریت آسان، به سازمان‌ها کمک می‌کند تا داده‌های خود را با بهره‌وری بیشتری مدیریت کنند.

VNX5800.

VNX5800 Disk Processor Enclosure به مشتریان کمک می کند تا با افزایش ظرفیت ذخیره سازی سیستم خود، همگام با تجارت در حال رشد خود حرکت کنند. طراحی بصری VNX5800 به راحتی به شما امکان می دهد دیسک های جدیدی اضافه کنید که می توانند برای گسترش استخرهای ذخیره سازی موجود یا ایجاد استخرهای جدید استفاده شوند.

سیستم ذخیره سازی یکپارچه سری EMC VNX5800 مقیاس پذیری و انعطاف پذیری سازش ناپذیر را برای برنامه های کاربردی سطح متوسط ​​ارائه می دهد و در عین حال سادگی و کارایی پیشرو در بازار را برای به حداقل رساندن هزینه کل مالکیت ارائه می دهد. با استفاده از یک معماری ماژولار، VNX5800 اجزای سخت افزاری را برای بلوک، فایل و شی با پشتیبانی همزمان از پروتکل های NAS، iSCSI، کانال فیبر و FCoE ادغام می کند. VNX5800 عملکرد فایل (NAS) را از طریق 2-6 انتقال دهنده داده و ذخیره سازی (iSCSI، FCoE، و FC) را از طریق پردازنده های ذخیره سازی دوگانه با استفاده از توپولوژی درایو دیسک SAS با سرعت 6 گیگابیت بر ثانیه ارائه می دهد.

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر یک از محصولات این شرکت به صفحه تماس با ما مراجعه نموده و با کارشناسان این شرکت در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi