HPE ProLiant DL380 Gen12 6505P 64GB 8SFF (P89252‑D65)

این مدل سرور HPE ProLiant DL380 Gen12 با پارتنامبر P89252-D65، یکی از بهینهترین راهکارها در نسل ۱۲ است که برای بارهای کاری متوسط تا سنگین سازمانی طراحی شده است. این مدل با بهرهگیری از پردازنده نسل جدید Intel Xeon 6505P و شاسی 8SFF، توازنی عالی میان کارایی پردازشی و سرعت ذخیرهسازی ارائه میدهد و برای سازمانهایی که به دنبال کیفیت برتر در پیکربندیهای استاندارد هستند، گزینهای ایدهآل محسوب میشود.
Part Number:P89252‑D65
| مدل سرور: | HPE ProLiant Compute DL380 Gen12 |
| پردازنده: | Intel® Xeon® 6505P |
| حافظه رم: | 2x32GB |
| نوع شاسی: | 8SFF |
| ذخیره سازی: | ۹۶۰ گیگابایت (۲ عدد SSD ۴۸۰ گیگابایتی) |
| تعداد اسلات ذخیره سازی: | ۸ اسلات ۲.۵ اینچی با قابلیت Hot-Plug (قابل ارتقا) |
| رید کنترلر: | Broadcom MegaRAID MR416i-o (8GB Cache) |
| منبع تغذیه: | 2x 800W Flex Slot Platinum Hot Plug |

مشخصات کلی سرور HPE ProLiant DL380 Gen12:
| برند: | HPE |
| مدل محصول: | DL380 Gen12 |
| مدل پردازنده: | Intel® Xeon® – سریهای 6500P و 6700P |
| تعداد اسلات پردازنده: | ۲ عدد اسلات– ۱ عدد نصب شده |
| تعداد اسلات مموری: | ۳۲ اسلات DIMM (۱۶ اسلات به ازای هر پردازنده) |
| تعداد مموری(نصب شده): | ۱ عدد ماژول 64GB Dual Rank DDR5-6400 MT/s |
| حداکثر ظرفیت مموری: | 8 ترابایت |
| نوع درایو های قابل استفاده: | SFF SAS / SATA / NVMe (U.3 PCIe Gen5) |
| نوع و تعداد درایو نصب شده: | 2x 960GB SATA 6G Read Intensive SFF BC SSD |
| مدل ریدکنترلر: | HPE MR408i-o Gen11 x8 Lanes OCP SPDM |
| مدل پاور: | HPE 800W Flex Slot Platinum Low Halogen Power Supply |
| مدل کارت شبکه: | Broadcom BCM5719 Ethernet 1Gb 4-port BASE-T OCP3 |
| تعداد یونیت: | 2 یونیت |
لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر یک از محصولات این شرکت به صفحه تماس با ما مراجعه نموده و با کارشناسان این شرکت در ارتباط باشید.











