EMC VNX7600 یک دستگاه ذخیره‌سازی داده پیشرفته از شرکت EMC است که از تکنولوژی ذخیره‌سازی یکپارچه (Unified Storage) بهره می‌برد. این دستگاه با توانایی‌ها و قابلیت‌های برجسته‌اش، به سازمان‌ها امکان مدیریت و ذخیره‌سازی داده‌هایشان با عملکرد بالا، امنیت بیشتر، و مقیاس‌پذیری فراهم می‌کند.

EMC-VNX7600.

با استفاده از آرایه ذخیره سازی فلش هیبریدی یکپارچه EMC VNX7600 که با بهینه سازی چند هسته ای MCx قدرت می گیرد، عملکرد مقیاس پذیر را بزرگنمایی کنید. شما فضای ذخیره سازی اولیه سریع و انعطاف پذیری برای حجم کاری مجازی سازی شده خواهید داشت. آرایه‌های هیبریدی EMC VNX7600 باعث می‌شود عملکرد شما بالا و هزینه‌های شما پایین بماند. ترکیبی از فلش (SSD) و هارد دیسک را برای عملکرد فلش در جایی که به آن نیاز دارید انتخاب کنید. بسته اختیاری نرم‌افزار ضروری VNX را انتخاب کنید تا قابلیت‌هایی از جمله FAST (سطح بندی کاملاً خودکار ذخیره‌سازی) که داده‌های فعال را برای سریع‌ترین دسترسی در حافظه فلش نگه می‌دارد را دریافت کنید. سیستم های ذخیره سازی داده VNX با حذف مجدد، فشرده سازی و تامین نازک ارائه می شوند. بنابراین می توانید نیازهای ظرفیت SAN و NAS خود را کاهش دهید و هزینه ها را کاهش دهید. می‌توانید نرم‌افزار اختیاری از جمله EMC Storage Analytics، EMC AppSync و گزینه‌های Data-at-Rest Encryption (D@RE) اضافه کنید.

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر یک از محصولات این شرکت به صفحه تماس با ما مراجعه نموده و با کارشناسان این شرکت در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi