استوریج EMC VNX5200 یکی از دستگاه‌های ذخیره‌سازی داده‌های پیشرفته و معتبر از شرکت EMC یک سیستم ذخیره‌سازی مبتنی بر دیسک است که برای مدیریت و ذخیره‌سازی داده‌های سازمان‌ها به کار می‌رود. این دستگاه از تکنولوژی‌های پیشرفته‌ای همچون RAID (Redundant Array of Independent Disks) برای افزایش امنیت داده‌ها و تقسیم بندی داده‌ها بر روی دیسک‌ها بهره می‌برد.

dell-EMC-vnx-5200.

سیستم ذخیره سازی یکپارچه سری EMC VNX5200 مقیاس پذیری و انعطاف پذیری سازش ناپذیر را برای برنامه های کاربردی سطح متوسط ​​ارائه می دهد و در عین حال سادگی و کارایی پیشرو در بازار را برای به حداقل رساندن هزینه کل مالکیت ارائه می دهد. با استفاده از معماری ماژولار، VNX5200 اجزای سخت افزاری را برای بلوک، فایل و شی با پشتیبانی همزمان از پروتکل های NAS، iSCSI، کانال فیبر و FCoE ادغام می کند. VNX5200 عملکرد فایل (NAS) را از طریق 1-3 انتقال دهنده داده و ذخیره سازی (iSCSI، FCoE، و FC) از طریق دو پردازنده ذخیره سازی با استفاده از توپولوژی درایو دیسک SAS با سرعت 6 گیگابیت بر ثانیه ارائه می دهد.

محفظه پردازشگر دیسک VNX5200 به مشتریان کمک می کند تا با افزایش ظرفیت ذخیره سازی سیستم خود، همگام با تجارت در حال رشد خود حرکت کنند. طراحی بصری VNX5200 به راحتی به شما امکان می دهد دیسک های جدیدی اضافه کنید که می توانند برای گسترش استخرهای ذخیره سازی موجود یا ایجاد استخرهای جدید استفاده شوند.

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر یک از محصولات این شرکت به صفحه تماس با ما مراجعه نموده و با کارشناسان این شرکت در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi