ارائه یک زیرساخت IT واقعاً چابک و کارآمد مستلزم تبدیل سیستم‌های فیزیکی سفت و سخت سنتی به منابع فیزیکی یا مجازی منعطف است. منابع محاسباتی ترکیب‌پذیر HPE Synergy مجموعه‌ای از ظرفیت محاسباتی انعطاف‌پذیر را ایجاد می‌کند که می‌تواند تقریباً بلافاصله پیکربندی شود تا به سرعت زیرساخت‌ها را برای طیف وسیعی از برنامه‌ها فراهم کند. ماژول محاسباتی HPE Synergy 660 Gen10 عملکرد و مقیاس‌پذیری بالاتری را برای بارهای کاری سخت و فشرده سازمانی ارائه می‌دهد. خانواده پردازنده‌های قدرتمند مقیاس‌پذیر Xeon اینتل (2 یا 4 سوکت)، حافظه گسترده (حداکثر 6 ترابایت حافظه HPE DDR4 در 48 اسلات DIMM) و پیکربندی انعطاف‌پذیر ورودی/خروجی، حجم کاری بزرگ مانند پایگاه‌های داده ساختاریافته و برنامه‌های پردازش تجاری را محاسبه می‌کنند. پشتیبانی از قدرت و حافظه مورد نیاز است.

dayaserver-HPE-Synergy-660-Gen10-Compute.

P/N:871929-B21

P/N:871930-B21

P/N:871931-B21

امن ترین سرور با انحصاری HPE Silicon Root of Trust. از برنامه ها و دارایی های خود در برابر خرابی های مرتبط با هک ها و ویروس ها محافظت کنید. عملکرد و انعطاف پذیری بیشتر با خانواده پردازنده های مقیاس پذیر Intel Xeon در معماری HPE Synergy 660 Gen10. تنظیم هوشمند سیستم با هموارسازی پردازنده و تطبیق بارهای کاری برای بهبود توان عملیاتی/عملکرد کلی پردازنده تا 8 درصد نسبت به نسل قبلی. حداکثر حافظه 6 ترابایت (با 128 گیگابایت DIMM در دسترس 2H17) برای پایگاه داده داخلی و برنامه های تحلیلی بزرگتر. آرایه هوشمند هیبریدی جدید برای منطقه بندی RAID و HBA در یک کنترلر واحد. گزینه های ذخیره سازی داخلی M.2 که انعطاف پذیری بوت و ظرفیت ذخیره سازی محلی اضافی را اضافه می کند.

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر یک از محصولات این شرکت به صفحه تماس با ما مراجعه نموده و با کارشناسان این شرکت در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi