ارائه یک زیرساخت IT چابک و کارآمد مستلزم تبدیل سیستم‌های فیزیکی سفت و سخت سنتی به منابع فیزیکی یا مجازی هوشمند انعطاف‌پذیر است. منابع محاسباتی ترکیب‌پذیر HPE Synergy مجموعه‌ای از ظرفیت محاسباتی انعطاف‌پذیر را ایجاد می‌کند که می‌تواند تقریباً بلافاصله پیکربندی شود تا به سرعت زیرساخت‌ها را برای طیف وسیعی از برنامه‌ها فراهم کند. ماژول محاسباتی HPE Synergy 480 Gen10 یک اسب بخار کارآمد و انعطاف پذیر دو سوکتی را برای پشتیبانی از بارهای کاری سخت ارائه می دهد. مجهز به خانواده پردازنده های مقیاس پذیر Intel Xeon، تا 3 ترابایت DDR4، ظرفیت ذخیره سازی بیشتر و کنترلرها و انواع گزینه های GPU در یک معماری ترکیبی. ماژول محاسباتی HPE Synergy 480 Gen10 پلتفرم ایده‌آلی برای عملکرد بار کاری سازمانی همه منظوره در حال حاضر و آینده است.

HPE-Synergy-480-Gen10-Compute-Module.

P/N:871940-B21

P/N:871941-B21

P/N:871942-B21

HPE Synergy 480 Gen10 Compute Module یک ماژول سرور با پشتیبانی تا 2 پردازنده می‌باشد .این ماژول قابلیت پشتیبانی 24 عدد رم را دارا می‌باشد.

بیشترین حافظه رم قابل پشتیبانی 3TB با چینش 24x128GB میباشد. همچنین بیشترین مقدار حافظه داخلی قابل پشتیبانی در این سرور 30.6TB با چینش 2×15.3TB می‌باشد.

امن ترین سرور با انحصاری HPE Silicon Root of Trust. از برنامه ها و دارایی های خود در برابر خرابی های مرتبط با هک ها و ویروس ها محافظت کنید. انتخاب بیشتر مشتری برای عملکرد و انعطاف پذیری بیشتر با خانواده پردازنده های مقیاس پذیر Intel Xeon در معماری Synergy 480 Gen10 تنظیم هوشمند سیستم با هموارسازی پردازنده و تطبیق بارهای کاری برای بهبود توان عملیاتی/عملکرد کلی پردازنده تا 8 درصد نسبت به نسل قبلی. حداکثر حافظه 3 ترابایت (با DIMM های 128 گیگابایتی در دسترس 2H17) برای پایگاه داده های حافظه داخلی و برنامه های تحلیلی بزرگتر. آرایه هوشمند هیبریدی جدید برای منطقه بندی RAID و HBA در یک کنترلر واحد. گزینه های ذخیره سازی داخلی M.2 که انعطاف پذیری بوت و ظرفیت ذخیره سازی محلی اضافی را اضافه می کند. تجربه کاربر در برنامه های مهندسی و تحلیلی را با توسعه GPU که تا 768 تراکم کارگر دانش همزمان را در فضای رک 10U پشتیبانی می کند، بهبود بخشید.

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر یک از محصولات این شرکت به صفحه تماس با ما مراجعه نموده و با کارشناسان این شرکت در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi