ماژول ذخیره سازی HPE Synergy D3940 می تواند هر چیزی را اجرا کند و با منابع محاسباتی ساخته شده است تا نیازهای طیف گسترده ای از حجم کاری داده ها را برآورده کند. اکنون می‌توانید با تهیه سریع و آسان منابع ذخیره‌سازی منطقه‌ای در چارچوب، برای تسریع در ارائه خدمات سریع‌تر حرکت کنید. منابع ذخیره سازی ادغام شده انعطاف پذیری و عملکرد مورد نیاز برای تطبیق با طیف وسیعی از بار کاری را فراهم می کند. کارآمد، سریع و مطمئن برای اجرای تغییرات برای ذخیره سازی منطقه ای با عملیات تک ابزاری و تک مرحله ای مبتنی بر الگو کار کنید. تغییراتی مانند به‌روزرسانی میان‌افزار به‌طور خودکار با زیرساخت آنلاین اجرا می‌شوند و به‌طور قابل‌توجهی خطاها را کاهش می‌دهند و انطباق در زمان واقعی را ارائه می‌کنند.

پیکربندی ماژول ذخیره سازی HPE Synergy D3940 مدل ها:

محفظه درایو HPE Synergy D3940 12 گیگابایتی SAS CTO با 40 جایگاه درایو SFF (2.5 اینچی):

P/N:835386-B21

گزینه های ماژول ذخیره سازی آداپتور ورودی/خروجی اضافی HPE Synergy D3940:

P/N:757323-B21

HPE-Synergy-D3940-Storage.

ماژول ذخیره سازی HPE Synergy D3940 به درایوهای دیسک اجازه می دهد تا به طور انعطاف پذیر با هر ماژول محاسباتی Synergy یا با چندین ماژول محاسباتی در همان قاب Synergy گروه بندی و ترکیب شوند.

توانایی ترکیب و تطبیق انواع و اندازه درایوها از آرایه‌ای از گزینه‌های درایو Small Form Factor (SFF) انعطاف‌پذیری را برای ارائه تعادل مناسب از عملکرد و ظرفیت برای انواع بارهای کاری مانند پایگاه داده، همکاری (ایمیل/ارتباطات)، فایل فراهم می‌کند. ، وب و جریان رسانه. با اضافه کردن 4 ماژول ذخیره سازی Synergy D3940 در هر قاب HPE Synergy، ظرفیت ذخیره سازی را به راحتی افزایش دهید، تا 160 درایو را ارائه می دهد که معادل 16 درایو SFF در هر واحد رک است.

ماژول ذخیره‌سازی Synergy D3940 به‌عنوان فضای ذخیره‌سازی پهنه‌ای متصل مستقیم فوق‌العاده متراکم قابل تنظیم است یا می‌تواند به عنوان فضای ذخیره‌سازی اشتراکی تعریف‌شده نرم‌افزاری انعطاف‌پذیر در هنگام مجازی‌سازی و ارائه توسط StoreVirtual VSA استفاده شود.

ماژول ذخیره‌سازی HPE Synergy D3940 یک پارچه SAS 12 گیگابایتی بدون مسدودکننده را از سرتاسر فراهم می‌کند که امکان استفاده کامل از حافظه فلش را برای بارهای کاری که نیاز به عملکرد عالی I/O دارند را فراهم می‌کند. چهل جایگاه درایو SAS/SATA با ضریب فرم کوچک (SFF) در هر ماژول ذخیره‌سازی می‌تواند در مجموع تا 160 اسپیندل را فراهم کند تا در صورت نیاز به یک یا چند ماژول محاسباتی در یک فریم HPE Synergy تقسیم شوند. ماژول ذخیره‌سازی Synergy D3940 را می‌توان با آداپتورهای ورودی/خروجی تکی یا دوگانه در هر ماژول ذخیره‌سازی و ماژول‌های اتصال HPE Synergy 12 G SAS در هر فریم HPE Synergy 12000 با آداپتورهای ورودی/خروجی منفرد یا دوگانه پیکربندی کرد.

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر یک از محصولات این شرکت به صفحه تماس با ما مراجعه نموده و با کارشناسان این شرکت در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi