HPE ProLiant DL380 Gen12 6505P 64GB 8SFF (P89232‑375)

سرور HPE ProLiant DL380 Gen12 با پردازنده نسل جدید Intel Xeon 6505P و شاسی 8SFF،، یک انتخاب دو یونیت قدرتمند است که با هدف ارتقای امنیت و کارایی در پردازشهای سازمانی طراحی شده است. این مدل انتخابی ایدهآل برای مجازیسازی و مدیریت دیتاسنترهای میانی با تکیه بر سرعت درایوهای SSD فابریک است.
Part Number:P89232‑375

| برند: | HPE |
| مدل محصول: | DL380 Gen12 |
| مدل پردازنده: | Intel® Xeon® 6 6500P / 6700P |
| تعداد اسلات پردازنده: | ۲ عدد اسلات – ۱ عدد نصب شده |
| تعداد اسلات مموری: | ۳۲ اسلات DIMM (۱۶ اسلات به ازای هر پردازنده) |
| تعداد مموری(نصب شده): | ۲ عدد ماژول 32GB Dual Rank DDR5-6400 MT/s |
| حداکثر ظرفیت مموری: | 8 ترابایت |
| نوع درایو های قابل استفاده: | SFF SAS / SATA / NVMe (U.3 PCIe Gen5) |
| نوع و تعداد درایو نصب شده: | 2x 480GB SATA 6G Read Intensive SFF BC SSD |
| مدل ریدکنترلر: | HPE MR408i-o Gen11 x8 Lanes OCP SPDM |
| مدل پاور: | HPE 800W Flex Slot Platinum Low Halogen Power Supply |
| مدل کارت شبکه: | Broadcom BCM5719 Ethernet 1Gb 4-port BASE-T OCP3 |
| تعداد یونیت: | 2یونیت |
لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر یک از محصولات این شرکت به صفحه تماس با ما مراجعه نموده و با کارشناسان این شرکت در ارتباط باشید.











