HPE ProLiant DL380 Gen12 6505P 64GB 8SFF (P89235‑DM5)

سرور HPE ProLiant DL380 Gen12 با پارتنامبر P89235-DM5، یک راهکار دو یونیت است که توازن بینظیری میان توان پردازشی نسل جدید و امنیت داده فراهم میکند. این مدل با بهرهگیری از پردازنده Intel Xeon 6505P و رید کنترلر پیشرفته سری MR416i، گزینهای استراتژیک برای سازمانهایی است که به دنبال پایداری عملیاتی در بارهای کاری مجازیسازی و پایگاههای داده هستند.
Part Number:P89235‑DM5

| برند: | HPE |
| مدل محصول: | DL380 Gen12 |
| مدل پردازنده: | Intel® Xeon® 6 6500P / 6700P Series |
| تعداد اسلات پردازنده: | ۲ عدد اسلات – ۱ عدد نصب شده |
| تعداد اسلات مموری: | ۳۲ اسلات DIMM (۱۶ اسلات به ازای هر پردازنده) |
| تعداد مموری(نصب شده): | ۲ عدد ماژول 32GB Dual Rank DDR5-6400 MT/s |
| حداکثر ظرفیت مموری: | 8 ترابایت |
| نوع درایو های قابل استفاده: | SFF SAS / SATA / NVMe (U.3 PCIe Gen5) |
| نوع و تعداد درایو نصب شده: | 2x 480GB SATA 6G Read Intensive SFF BC Multi Vendor SSD |
| مدل ریدکنترلر: | HPE MR416i-o Gen11 x16 Lanes OCP SPDM |
| مدل پاور: | HPE 800W Flex Slot Platinum Low Halogen Power Supply |
| مدل کارت شبکه: | Broadcom BCM5719 Ethernet 1Gb 4-port BASE-T OCP3 |
| تعداد یونیت: | 2 یونیت |
لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر یک از محصولات این شرکت به صفحه تماس با ما مراجعه نموده و با کارشناسان این شرکت در ارتباط باشید.











