HPE ProLiant DL380 Gen12 6505P 64GB 12LFF(P89993-005)

سرور HPE ProLiant DL380 Gen12 با پارتنامبر P89993-005، برترین راهکار دو یونیت (2U) دنیا برای بارهای کاری با ذخیرهسازی حجیم است. این مدل با بهرهگیری از شاسی 12LFF و پردازنده نسل جدید Intel Xeon 6505P، توازنی ایدهآل میان ظرفیت ذخیرهسازی فوقالعاده و توان پردازشی مدرن برقرار کرده است تا پاسخگوی نیازهای پیچیده دیتاسنترها در مدیریت دادههای کلان باشد.
Part Number:P89993-005

| برند: | HPE |
| مدل محصول: | DL380 Gen12 |
| مدل پردازنده: | Intel® Xeon® 6 6700P / 6500P Series |
| تعداد اسلات پردازنده: | ۲ عدد اسلات – ۱ عدد نصب شده |
| تعداد اسلات مموری: | ۳۲ اسلات DIMM (۱۶ اسلات به ازای هر پردازنده) |
| تعداد مموری(نصب شده): | ۲ عدد ماژول 32GB Dual Rank DDR5-6400 MT/s |
| حداکثر ظرفیت مموری: | 8 ترابایت |
| نوع درایو های قابل استفاده: | LFF SAS / SATA / NVMe (U.3 PCIe Gen5) |
| نوع و تعداد درایو نصب شده: | 2x 8TB SAS 12G Business Critical 7.2K LFF LP HDD |
| مدل ریدکنترلر: | HPE MR416i-o Gen11 x16 Lanes OCP SPDM |
| مدل پاور: | HPE 1000W Flex Slot Platinum Low Halogen Power Supply |
| مدل کارت شبکه: | Broadcom BCM5719 Ethernet 1Gb 4-port BASE-T OCP3 |
لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر یک از محصولات این شرکت به صفحه تماس با ما مراجعه نموده و با کارشناسان این شرکت در ارتباط باشید.











