HPE Server DL380 Gen12 6505P 64GB 12LFF(P89962‑425)

سرور DL380 Gen12 با پارت نامبر P89962-425 یکی از قدرتمندترین سرورها با بارکاری حجیم و پیچیده است که با برخورداری از پردازنده Intel Xeon 6505P و حافظه رم 64گیگ(2×32گیگ) مورد توجه کاربران قرار گرفته است.
Part Number:P89962‑425

| برند: | HPE |
| مدل محصول: | DL320 Gen12 |
| مدل پردازنده: | Intel® Xeon® (سریهای 6500P / 6700P) |
| تعداد اسلات پردازنده: | ۲ عدد اسلات (2-Socket) – ۱ عدد نصب شده |
| تعداد اسلات مموری: | ۳۲ اسلات DIMM (۱۶ اسلات به ازای هر پردازنده) |
| تعداد مموری(نصب شده): | ۲ عدد ماژول 32GB Dual Rank DDR5-6400 MT/s |
| حداکثر ظرفیت مموری: | 8 ترابایت |
| نوع درایو های قابل استفاده: | LFF SAS / SATA / NVMe (U.3 PCIe Gen5) |
| نوع و تعداد درایو نصب شده: | 2x 8TB SAS 12G Business Critical 7.2K LFF LP HDD |
| مدل ریدکنترلر: | HPE MR416i-o Gen11 x16 Lanes OCP SPDM |
| مدل پاور: | 2x1000W |
| مدل کارت شبکه: | Broadcom BCM5719 Ethernet 1Gb 4-port BASE-T OCP3 |
| تعداد یونیت: | 2Unit |
لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر یک از محصولات این شرکت به صفحه تماس با ما مراجعه نموده و با کارشناسان این شرکت در ارتباط باشید.











