HPE DL380 Gen12 6505P 32GB 12LFF(P89230‑205)

این مدل سرور HPE, با شاسی 12LFF و ابعاد 2یونیت, یک سرور ذخیره سازی محور برای بارهای کاری حجیم و ظرفیت بالا طراحی شده است که میتواند به دلیل پردازنده قوی نسل 12هسته ای یک انتخاب عالی در دیتاسنترهای فشرده باشد.
Part Number:P89230‑205

| برند: | HPE |
| مدل محصول: | DL380 |
| نسل: | Gen12 |
| مدل پردازنده: | Intel Xeon 6700P / 6500P Series (Xeon 6) |
| تعداد پردازنده: | کل:2اسلات/ نصب شده:1اسلات |
| تعداد اسلات مموری: | ۳۲ اسلات DIMM (۱۶ اسلات به ازای هر پردازنده) |
| نوع و تعداد مموری نصب شده: | ۱ عدد ماژول 32GB Single Rank DDR5-6400 MT/s |
| حداکثر ظرفیت مموری: | 8ترابایت |
| نوع شاسی: | 12LFF |
| نوع درایو های قابل استفاده: | LFF SAS / SATA / NVMe (U.3 PCIe Gen5) |
| نوع و تعداد درایو نصب شده: | 2x 960GB SATA 6G Read Intensive LFF BC SSD |
| مدل ریدکنترلر: | HPE MR416i-o Gen11 x16 Lanes OCP SPDM |
| مدل پاور: | HPE 800W Flex Slot Platinum Low Halogen Power Supply |
| مدل کارت شبکه: | Broadcom BCM5719 Ethernet 1Gb 4-port BASE-T OCP3 |
| تعداد یونیت: | 2 یونیت |
لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر یک از محصولات این شرکت به صفحه تماس با ما مراجعه نموده و با کارشناسان این شرکت در ارتباط باشید.











