HPE DL320 Gen12 6505P 32GB 4LFF 2×960GB SSD 800W(P89960‑DM5)

HPE با معرفی این سرور تک سوکت قدرتمند بار دیگر انتخابی برای بار کاری مدرن و پیچیده با ذخیره سازی بالا و با بهره گیری از پردازنده قوی Intel Xeon 6 و ترکیبی, با حافظه نسل پنج, در اختیار دیتاسنترهای پیشرفته قرار داده است.
این محصول به دلیل وجود سرعت بسیار بالا و درایور های SSD نصب شده روی سرور بسیار مورد توجه کاربران قرار گرفته که این امر باعث شده تاخیرهای سیستمی را به حداقل برساند.
Part Number:P89960‑DM5

| برند: | HPE |
| مدل محصول: | DL320 Gen12 |
| مدل پردازنده: | Intel Xeon 6700 / 6500 Series (Xeon 6) |
| تعداد اسلات مموری: | 16 اسلات |
| تعداد مموری(نصب شده): | 32GB Single Rank DDR5-5600 MT/s |
| حداکثر ظرفیت مموری: | 2.0 ترابایت |
| نوع درایو: | LFF SAS / SATA /HDD & SSD |
| تعداد درایو(نصب شده): | 2x 960GB SATA 6G Read Intensive SFF SSD |
| رید کنترلر: | HPE MR408i‑o |
| پاور: | 1x 800W HPE FlexSlot Power Supply |
| کارت شبکه: | Broadcom BCM5719 Ethernet 1Gb 4-port OCP3 |
لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر یک از محصولات این شرکت به صفحه تماس با ما مراجعه نموده و با کارشناسان این شرکت در ارتباط باشید.











