فرستنده گیرنده SFP کانال فیبر موج کوتاه 468508-001 HPE 8GB Storageworks یک فرستنده گیرنده با کارایی بالا و قابل اعتماد است که برای استفاده در سیستم های ذخیره سازی کانال فیبر HPE StorageWorks طراحی شده است. از نرخ انتقال داده 8 گیگابیت بر ثانیه پشتیبانی می کند و با استانداردهای کانال فیبر مطابقت دارد و از سازگاری با طیف گسترده ای از سیستم های ذخیره سازی اطمینان می دهد.

Part Number: 468508-001

Idealnet.468508-001.1

فرستنده و گیرنده با قطعات باکیفیت ساخته شده است و برای اطمینان از قابلیت اطمینان و پایداری به شدت تست شده است. همچنین با فرم فشرده طراحی شده است که نصب و ادغام آن در سیستم های ذخیره سازی موجود را آسان می کند.

از نظر عملکرد، فرستنده گیرنده 468508-001 قادر به ارائه نرخ های سریع و قابل اعتماد انتقال داده است که آن را برای استفاده در محیط های ذخیره سازی با تقاضای بالا مانند مراکز داده و سیستم های ذخیره سازی سازمانی ایده آل می کند. علاوه بر این، این دستگاه برای عملکرد در محدوده دمایی گسترده طراحی شده است و برای استفاده در محیط های مختلف مناسب است.

سازنده: Hpe

نوع: 8 گیگابایت کانال فیبر SFP

نوع دستگاه: ماژول فرستنده گیرنده

ضریب فرم: ماژول پلاگین

idealnet.co-storage

فناوری اتصال: سیمی

پروتکل پیوند داده: کانال فیبر 8 گیگابایتی (موج کوتاه)

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر یک از محصولات این شرکت به صفحه تماس با ما مراجعه نموده و با کارشناسان این شرکت در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi