منابع تغذیه عملکرد HPE گزینه‌های برق بسیار کارآمد و انعطاف‌پذیری را ارائه می‌کنند که به طور خاص برای محفظه‌های HPE Blade طراحی شده‌اند. محفظه c7000 از شش گزینه منبع تغذیه طلایی (92%) یا پلاتینیوم (94%) تایید شده 80 پلاس پشتیبانی می کند و Synergy 12000 Frame تا شش گزینه منبع تغذیه با تاییدیه Titanium (96%) 80 Plus را پشتیبانی می کند و راه حل های برق با راندمان بالا را ارائه می دهد. . منابع تغذیه عملکرد انعطاف پذیری کار در زیرساخت های برق مرکز داده مختلف با ولتاژهای ورودی برق AC و DC متعدد را برای شما فراهم می کند.

Part Number: 876929-B21

876929-B21

هر گزینه برق از نصب و جدا کردن دوشاخه هات پشتیبانی می کند و دسترسی سریع و بدون ابزار به منابع تغذیه شما را فراهم می کند. پشتیبانی از گزینه منبع تغذیه HPE Power Discovery Services در دسترس است که به شما امکان می دهد توپولوژی برق را در داخل رک خود ترسیم کنید، زمان اجرا را تسریع کرده و خطر خطاهای انسانی را که می تواند باعث قطع برق شود تا حد زیادی کاهش می دهد.

Cisco idealnet

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر یک از محصولات این شرکت به صفحه تماس با ما مراجعه نموده و با کارشناسان این شرکت در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi