بررسی اجمالی:

عملکرد برنامه خود را با حافظه فلش هیبریدی یکپارچه EMC VNX5400 افزایش دهید. با بهینه‌سازی چند هسته‌ای MCx، این سیستم‌های ذخیره‌سازی داده عملکرد بالا و تأخیر کم را برای برنامه‌های مجازی و IOPS فشرده به ارمغان می‌آورند. پشتیبانی بلوک و فایل را یکسان کنید و بارهای کاری ترکیبی را یکپارچه کنید.

VNX5400

آیا عملکرد فلش و مقرون به صرفه بودن دیسک را می خواهید؟ حافظه فلش (SSD) و هارد دیسک را برای آرایه هیبریدی VNX5400 و بسته اختیاری نرم افزار ضروری VNX انتخاب کنید. این بسته شامل فناوری EMC FAST است که به طور خودکار تمام داده های فعال را به فلش تقسیم می کند. قابلیت های حفاظت از داده های محلی و از راه دور نیز بخشی از این بسته است.

آرایه‌های EMC VNX شامل deduplication، فشرده‌سازی و تامین نازک می‌شود که باعث صرفه‌جویی در هزینه شما می‌شود زیرا به ظرفیت SAN و NAS کمتری برای ذخیره‌سازی اولیه نیاز دارید. می‌توانید قابلیت‌های پیشرفته دیگری از جمله EMC Storage Analytics، EMC AppSync و گزینه‌های Data-at-Rest Encryption (D@RE) را اضافه کنید.

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر یک از محصولات این شرکت به صفحه تماس با ما مراجعه نموده و با کارشناسان این شرکت در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi