ماژول سوئیچ SAN کانال فیبر 16 گیگابایتی Brocade برای HPE Synergy Frame 12000 یک ماژول سوئیچ کانال فیبر سنتی تعبیه شده با قابلیت 24 پورت با قابلیت مدیریت آسان و مقیاس پذیر با فناوری FC 16 گیگابایتی برای زیرساخت قابل ترکیب HPE را نشان می دهد. به پشت HPE Synergy Frame 12000 متصل می شود و طراحی یکپارچه آن فضای رک را آزاد می کند، برق و خنک کننده مشترک را امکان پذیر می کند و کابل کشی را کاهش می دهد و در نتیجه صرفه جویی قابل توجهی در زیرساخت می شود.

Part Number: K2Q84B

K2Q84B

پشتیبانی از ترانک پیشرفته با سوئیچ های خارجی، پهنای باند بالاتری را تا 128 گیگابیت بر ثانیه FC در هر گروه ترانک فراهم می کند تا برنامه های کاربردی و مجازی سازی سرور با چگالی بالا را فعال کند. گزینه نرم افزار مدیریت Power Pack+ SAN شما را قادر می سازد تا جریان داده را برای حفظ عملکرد بهینه برنامه مدیریت کنید. علاوه بر این، درگاه‌های روبه‌روی خارجی (پیوندهای بالا) اجزای پهنای باند پایین‌تر را برای انعطاف‌پذیری و حفاظت از سرمایه‌گذاری (4، 8 یا 16 گیگابیت بر ثانیه برای پورت‌های +SFP) و حفاظت از سرمایه‌گذاری آینده با قابلیت همکاری با SAN‌های 32 گیگابیت و 64 گیگابایت در صورت در دسترس شدن، حس خودکار می‌کنند. علاوه بر این، مجوز ارتقاء پورت‌های درخواستی (POD) به شما امکان می‌دهد تا با رشد خود مقیاس‌پذیری کنید. ماژول سوئیچ SAN کانال فیبر 16 گیگابایتی Brocade برای HPE Synergy باعث صرفه جویی در فضا و هزینه می شود، محیط SAN را به طور قابل توجهی ساده می کند، استقرار و مدیریت آسان تر را امکان پذیر می کند و عملکرد مورد نیاز برای ظهور برنامه های کاربردی با توان عملیاتی بالاتر را ارائه می دهد.

سوئیچ SAN 16 گیگابیت بر ثانیه
24 پورت فعال برای هر ترکیبی (12 داخلی و 24 خارجی)
حالت دو عملکردی – سیستم عامل بومی (پیش فرض) یا حالت دروازه دسترسی
مستندات

San switch Ideal1

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر یک از محصولات این شرکت به صفحه تماس با ما مراجعه نموده و با کارشناسان این شرکت در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi