کیت حافظه پنهان Write Backed Flash 2GB یک راه حل قدرتمند ذخیره سازی داده است که برای بهبود عملکرد سری P HP Controller Card SA برای Gen8 طراحی شده است. این کیت به طور خاص برای بهبود قابلیت اطمینان، در دسترس بودن و قابلیت سرویس دهی (RAS) راه حل های ذخیره سازی داده در برنامه های کاربردی در سطح سازمانی طراحی شده است.

Part Number: 631681-B21

Spare Part Number: 633543-001

631681-B21

HP-Series Controller Card SA یک کنترلر ذخیره سازی با کارایی بالا است که طیف گسترده ای از ویژگی ها و قابلیت های پیشرفته را برای پشتیبانی از نیازهای ذخیره سازی داده ها در برنامه های کاربردی در سطح سازمانی ارائه می دهد. از سطوح مختلف RAID، از جمله RAID 0، 1، 5، 6، 10، 50، و 60 پشتیبانی می کند و قابلیت های کش پیشرفته و حفاظت از داده ها را برای اطمینان از حداکثر عملکرد و در دسترس بودن داده ها ارائه می دهد.

کیت حافظه پنهان Write Backed Flash 2GB به طور قابل توجهی عملکرد HP Series P Controller Card SA را بهبود می بخشد. با اضافه شدن FBWC، کنترلر می تواند داده ها را در حافظه کش بسیار سریعتر از نوشتن روی دیسک بنویسد. این امر تأخیر عملیات نوشتن را کاهش می دهد و عملکرد کلی سیستم را بهبود می بخشد.

FBWC همچنین قابلیت های پیشرفته حفاظت از داده ها را فراهم می کند. هنگامی که داده ها در حافظه پنهان نوشته می شوند، ابتدا روی حافظه فلش نوشته می شوند که توسط باتری یا ابرخازن پشتیبان گیری می شود. اگر قطعی برق یا خرابی سیستم رخ دهد، داده های حافظه پنهان از بین نمی روند زیرا قبلاً در حافظه فلش غیر فرار ذخیره شده اند.

کیت حافظه پنهان Write Backed Flash 2GB به کاهش از دست رفتن اطلاعات در صورت قطع برق یا خرابی سیستم کمک می کند. با FBWC، داده ها را می توان در حافظه کش بسیار سریعتر از نوشتن روی دیسک نوشت، به این معنی که در صورت قطع برق، داده های کمتری از دست می رود.

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر یک از محصولات این شرکت به صفحه تماس با ما مراجعه نموده و با کارشناسان این شرکت در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi