در دنیای فناوری اطلاعات، نگهداری سرور و ذخیره سازی داده ها از اهمیت بالایی برخوردار است. برای اطمینان از قابلیت اطمینان و یکپارچگی داده های شما، اجزای مختلف نقش مهمی دارند. یکی از این قطعات باتری آرایه هوشمند HPE 731126-001 4.3 ولت NiMH BBWC است. در ادامه به جزئیات این باتری می پردازیم و توضیح می دهیم که چیست، چرا ضروری است، ویژگی های آن و نحوه عملکرد آن. چه یک متخصص فناوری اطلاعات، یک مدیر سرور، یا صرفاً فردی که علاقه مند به درک فناوری پشت ذخیره سازی داده ها هستید، این راهنما بینش های ارزشمندی را در اختیار شما قرار می دهد.

Part Number:731126-001

HPE-731126-001-Lithium-ION-Battery.

باتری آرایه هوشمند HPE 731126-001 4.3 ولت NiMH BBWC یک جزء حیاتی است که در سرورها و سیستم های ذخیره سازی استفاده می شود. بیایید معنی هر قسمت از نام آن را تجزیه کنیم: HPE – این مخفف مخفف Hewlett Packard Enterprise، یک شرکت فناوری اطلاعات چندملیتی است که به دلیل سخت افزار، نرم افزار و خدمات مشهور است. 731126-001 – این شماره محصول یا قطعه است که منحصر به این باتری خاص است. این به شناسایی و سفارش مولفه صحیح کمک می کند. 4.3 ولت – این نشان دهنده ولتاژ باتری است. در این حالت با ولتاژ 4.3 ولت کار می کند. NiMH – مخفف Nickel-Metal Hydride است که نوع شیمیایی باتری مورد استفاده در این جزء است. BBWC – BBWC مخفف Battery-Backed Write Cache است که یک فناوری است که برای محافظت از داده ها در طول عملیات نوشتن در یک سیستم ذخیره سازی استفاده می شود. باتری بخشی جدایی ناپذیر از این مکانیسم کش است.

نوع دستگاه: باتری لیتیوم یونی

تکنولوژی: نیکل متال هیدرید

نوع باتری: عمر طولانی

ولتاژ ارائه شده: 4.3 ولت

کابل های شامل: کابل برق 91.4 سانتی متر

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر یک از محصولات این شرکت به صفحه تماس با ما مراجعه نموده و با کارشناسان این شرکت در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi