راه حل HPE BladeSystem با یک محفظه BladeSystem c7000 یا c3000 شروع می شود. برای محفظه c7000، گزینه‌های محفظه کلیدی شامل منابع تغذیه با دوشاخه، ماژول ورودی برق، فن‌های HPE Active Cool با دوشاخه داغ و یک ماژول اضافی اختیاری BladeSystem Onboard Administrator است. هنگامی که محفظه و اجزای کلیدی آن انتخاب شدند، اجزای زیر را می توان اضافه کرد: ماژول های اتصال، تیغه های سرور HPE ProLiant یا Integrity، تیغه های توسعه، و نرم افزار مدیریت HPE OneView یا Insight Control.

P/N:681844-B21 P/N:AD361D P/N:681844-B22

HPE BladeSystem c7000 Enclosure

یک محفظه BladeSystem c7000 تا 16 تیغه سرور و حداکثر 8 تیغه محاسباتی، ذخیره سازی یا ایستگاه کاری به علاوه شبکه و اتصالات ذخیره سازی اضافی را در خود جای می دهد. این شامل یک Midplane با سرعت بالا چند ترابیتی مشترک برای اتصال سیمی پره های سرور به شبکه و ذخیره سازی مشترک است. برق از طریق یک بک‌پلین برق ادغام شده ارائه می‌شود که تضمین می‌کند ظرفیت کامل منابع تغذیه داغ اضافی برای همه اجزای سیستم در دسترس است.

هر محفظه c7000 با عملکردهای زیر ساخته شده است: حداکثر 16 تیغه سرور نیم قد، ​​8 تیغه سرور تمام قد، ​​و/یا 8 تیغه توسعه دهنده در هر محفظه (کلا از 16 تیغه بیشتر نباشد).

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر یک از محصولات این شرکت به صفحه تماس با ما مراجعه نموده و با کارشناسان این شرکت در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi