این منبع تغذیه اچ پی یک منبع تغذیه 750 واتی است که برای استفاده در سرورهای HP ProLiant DL380/ML370 G6، G7 و G8 طراحی شده است. این منبع تغذیه دارای رتبه بازده بالایی است و بخشی از خانواده منبع تغذیه اچ پی Common Slot (CS) است. توان خروجی پاور 750 وات است. این بدان معناست که منبع تغذیه می تواند تا 750 وات برق را در اختیار سرور و قطعات آن قرار دهد. این توان برای پشتیبانی از اکثر تنظیمات سرور کافی است، اما نیاز واقعی سرور به پیکربندی سخت افزار و نرم افزار خاص بستگی دارد.

Part Number:506822-101

HP-506822-101-1.

نوع: منبع تغذیه

نوع منبع تغذیه: منبع تغذیه سرور

توان مصرفی: 750 وات

راندمان پاور اچ پی بالاست. این بدان معناست که به گونه ای طراحی شده است که درصد بالایی از توان ورودی دریافتی خود را با حداقل تلفات ناشی از گرما به توان خروجی مفید برای سرور تبدیل کند.

منابع تغذیه با راندمان بالا می توانند به کاهش مصرف انرژی و هزینه ها کمک کنند و همچنین به کاهش دمای عملکرد کلی سرور کمک کنند.

این منبع تغذیه هات پلاگ است، به این معنی که بدون خاموش کردن سرور قابل تعویض است. همچنین اضافی است، به این معنی که می تواند در صورت از کار افتادن منبع تغذیه دیگر، منبع تغذیه پشتیبان تهیه کند.

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر یک از محصولات این شرکت به صفحه تماس با ما مراجعه نموده و با کارشناسان این شرکت در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi