Onboard Administrator با گزینه KVM یک آداپتور مدیریت از راه دور است که برای محفظه Blc7000 طراحی شده است. قابلیت های مدیریت پیشرفته ای را برای محفظه و اجزای آن از جمله سرورها، ذخیره سازی و شبکه فراهم می کند. این آداپتور یک ابزار ضروری برای مدیران سیستم است که نیاز به نظارت و مدیریت زیرساخت مرکز داده خود از راه دور دارند.

Part Number: 459526-001

Idealnet.459526-001

محفظه Blc7000 یک سیستم ماژولار است که برای قرار دادن چندین تیغه سرور، ذخیره سازی و اجزای شبکه در یک شاسی طراحی شده است. برای مراکز داده ای که به محاسبات و قابلیت های ذخیره سازی با چگالی بالا نیاز دارند ایده آل است. این محفظه می تواند تا 16 تیغه سرور نیمه قد یا هشت تیغه سرور تمام قد را در خود جای دهد و از طیف گسترده ای از گزینه های ذخیره سازی و شبکه پشتیبانی می کند.

idealnet.co-storage

Onboard Administrator یکی از اجزای کلیدی محفظه Blc7000 است. این یک نقطه کنترل واحد برای تمام اجزای محفظه، از جمله سرورها، ذخیره سازی و شبکه فراهم می کند. Onboard Administrator به مدیران اجازه می دهد تا زیرساخت های مرکز داده خود را از راه دور، از هر کجای دنیا، نظارت و مدیریت کنند. همچنین ویژگی های پیشرفته ای مانند نظارت بر سلامت، هشدار و به روز رسانی سیستم عامل را ارائه می دهد.

گزینه KVM (صفحه کلید، ویدئو، ماوس) یکی از ویژگی های HPE Onboard Administrator است که به مدیران اجازه می دهد تا از راه دور به کنسول هر تیغه سرور در محفظه دسترسی داشته باشند. این ویژگی به ویژه برای عیب یابی و کارهای تعمیر و نگهداری که نیاز به دسترسی مستقیم به کنسول سرور دارند مفید است. با گزینه KVM، مدیران می توانند به کنسول سرور به گونه ای دسترسی داشته باشند که گویی به صورت فیزیکی در مقابل سرور حضور دارند.

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر یک از محصولات این شرکت به صفحه تماس با ما مراجعه نموده و با کارشناسان این شرکت در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi