این مدل یکی از جدیدترین سرورهای اچ پی با همکاری NVIDIA است که شامل مجموعه‌ای از راه‌حل‌های هوش مصنوعی توسعه‌یافته و ادغام‌های مشترک است. این فناوری کمپانی ها را قادر می‌سازد تا با سرعت بیشتری هوش مصنوعی مولد را در سازمان های خود وارد کنند و از آن بهره ببرند. در میان پیشنهادات کلیدی این مجموعه، HPE Private Cloud AI، اولین راه حل در نوع خود است که عمیق ترین ادغام را تا به امروز برای محاسبات، شبکه و نرم افزار NVIDIA AI با ذخیره سازی هوش مصنوعی HPE، محاسبات و فضای ابری HPE GreenLake فراهم می کند. سرور HPE DL380a GEN 12 آخرین و جدید ترین مدل سرور شرکت اچ پی است که از این فناوری بهره می برد و در ادامه به معرفی آن می پردازیم.

فناوری HPE Private Cloud AI چیست ؟

این فناوری به شرکت‌ها در هر اندازه‌ای امکان می‌دهد تا مسیری با انرژی کارآمد، سریع و انعطاف‌پذیر برای توسعه پایدار و استقرار برنامه‌های هوش مصنوعی مولد را طی کنند. HPE Private Cloud AI با پشتیبانی از کوپایلوت جدید OpsRamp AI که به عملیات فناوری اطلاعات کمک می کند تا حجم کاری و کارایی فناوری اطلاعات را بهبود بخشد، شامل یک تجربه ابری سلف سرویس با مدیریت کامل چرخه عمر است. HPE از آخرین پردازنده‌های گرافیکی، پردازنده‌های مرکزی و سوپرتراشه‌های NVIDIA پشتیبانی می‌کند.

موارد استفاده فناوری جدید اچ پی عبارت است از:

  • HPE Cray XD670 از هشت پردازنده گرافیکی NVIDIA H200 NVL Tensor Core پشتیبانی می کند و برای سازندگان LLM ایده آل است.
  • سرور HPE ProLiant DL384 Gen12 با NVIDIA GH200 NVL2 برای مصرف کنندگان LLM که از مدل های بزرگتر یا RAG استفاده می کنند ایده آل است.
  • پشتیبانی از سرور HPE ProLiant DL380a Gen12 برای حداکثر هشت پردازنده گرافیکی NVIDIA H200 NVL Tensor Core برای کاربران LLM که به دنبال انعطاف‌پذیری برای افزایش حجم کاری GenAI خود هستند، ایده‌آل است.
  • HPE برای پشتیبانی از NVIDIA GB200 NVL72 / NVL2 و همچنین معماری‌های جدید NVIDIA Blackwell، NVIDIA Rubin و NVIDIA Vera به بازار عرضه خواهد شد.

HPE-ProLiant-DL380a-Gen12 -2

معرفی سرور HPE DL380a GENERATION 12

برای سازمان هایی که به دنبال ارائه بهترین عملکرد در تنظیم دقیق و استنتاج با RAG برای افزایش خروجی LLM هستند، آخرین محصول خانواده سرورهای HPE ProLiant برای استفاده از قدرت GenAI برای سازمان ها انتخابی ایده آل است.

HPE DL380a GEN 12، بخشی از مجموعه NVIDIA AI Computing by HPE، با معماری فوق‌العاده مقیاس‌پذیر طراحی شده است تا عملکرد هوش مصنوعی نسل بعدی را برای نیازهای سازمانی شما ارتقا دهد؛ این با حداکثر دو پردازنده Intel® Xeon® 6 و حداکثر هشت پردازنده NVIDIA® H200 NVL Tensor Core GPU3—GPU که از قدرتمندترین معماری GPU جهان برای سوپرشارژ کردن هوش مصنوعی و محاسبات با کارایی بالا HPC استفاده می کنند، روانه بازار شده است.

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر یک از محصولات این شرکت به صفحه تماس با ما مراجعه نموده و با کارشناسان این شرکت در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi