با Dell EMC Unity XT جدید، مسیر تحول فناوری اطلاعات را ساده کنید و پتانسیل کامل سرمایه داده خود را باز کنید. آرایه های ذخیره سازی که تا 2 برابر IOPS بیشتر، حافظه بیشتر و تا 50 درصد درایوهای بیشتر نسبت به Dell EMC قبلی دارند. مدل های یونیتی این سیستم های ذخیره سازی All-Flash و Hybrid با معماری کنترلر دوگانه فعال و کلاس سازمانی ویژگی‌ها برای عملکرد طراحی شده‌اند، برای کارایی با کاهش داده‌ها تا 5:1 بهینه‌سازی شده‌اند و برای ساده‌سازی شما ساخته شده‌اند.

Dell EMC 480XT.

یک دستگاه ذخیره‌سازی هیبریدی است که برای ارائه عملکرد، قابلیت اطمینان و مقیاس‌پذیری بالا طراحی شده است. این دستگاه از ترکیب درایوهای فلش و هارد دیسک استفاده می‌کند تا بهترین عملکرد را برای انواع برنامه‌ها ارائه دهد. این پلتفرم ذخیره سازی یکپارچه، با صرفه‌جویی در دیسک به دلیل توانایی اجرای همزمان بارهای کاری ترکیبی که به عملکرد و تاخیر معماری‌های NVMe ، پردازش کاهش داده inline و ارائه سرویس‌های داده بدون تاثیر بر عملکرد نیازی ندارند، عملکرد فلش را متعادل می‌کند.

دستگاه ذخیره‌سازی Unity XT 480 از طراحی ماژولار و انعطاف‌پذیر برخوردار است که به کاربران امکان اضافه کردن و ادغام راحت ترکیب‌های مختلف ظرفیتی و تکنولوژی‌ها را می‌دهد. همچنین رابط کاربری آن به کاربران امکان مدیریت و پیکربندی ساده دستگاه را می‌دهد و ابزارهای مدیریت مرکزی و خودکاری را برای اجرای وظایف مدیریتی فراهم می‌کند.

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر یک از محصولات این شرکت به صفحه تماس با ما مراجعه نموده و با کارشناسان این شرکت در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi