سوئیچ شبکه PoE سیسکو WS-C2960X-24PD-L یکی از نمونه های پرطرفدار سوئیچ سیسکو از سوییچ های سری 2960X است که در لایه ی access مورد استفاده قرار می گیرد. با استفاده از سوئیچ سیسکو WS-C2960X-24PD-L تا حداکثر 8 سوئیچ، 80 Gbps throughput را می توان متصل کرد.

CISCO-SWITCH-WS-C2960X-24TD-L.

این سوئیچ 24 پورت اترنت 10/100/1000 و دو پورت آپلینک +SFP ده گیگ در قسمت پنل جلویی خود دارد. پورت های سوئیچ شبکه دارای 2 دسته اصلی هستند: پورت uplink و پورت normal (downlink). پورت های uplink، سرعت بالاتری دارند و برای اتصال به دستگاه های دیگر در شبکه استفاده می شود. در حالی که پورت های عادی فقط برای انتقال داده های منظم استفاده می شوند.

سوئیچ‌های سری Cisco Catalyst 2960-X سوئیچ‌های اترنت گیگابیتی با پیکربندی ثابت هستند. که دسترسی کلاس سازمانی را برای برنامه های پردیس و شعبه فراهم می کند. برای عملیاتی طراحی شده است سادگی برای کاهش هزینه کل مالکیت، کسب و کار مقیاس پذیر، ایمن و کم مصرف را امکان پذیر می کند عملیات با خدمات هوشمند و طیف وسیعی از ویژگی های پیشرفته نرم افزار Cisco IOS.

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر یک از محصولات این شرکت به صفحه تماس با ما مراجعه نموده و با کارشناسان این شرکت در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi