در حوزه شبکه های کامپیوتری، روترها اجزای ضروری هستند که نقشی محوری در حصول اطمینان از انتقال کارآمد و بدون درز داده ها در سراسر شبکه ایفا می کنند. سیسکو، یک شرکت فناوری مشهور، در خط مقدم توسعه روترهای با کیفیت بالا برای طیف وسیعی از نیازهای شبکه قرار داشته است. یکی از این روترها سیسکو CISCO7609-S است که بخشی جدایی ناپذیر از روترهای سری 7600 سیسکو است. این ماژول توسعه برای افزایش قابلیت های شاسی 7609-S با ارائه پورت ها و اسلات های اضافی طراحی شده است که آن را به یک راه حل شبکه همه کاره و قدرتمند تبدیل می کند.

Cisco 7609 Router

Cisco 7609

روتر Cisco 7609 یک روتر با کارایی بالا است که در لبه شبکه مستقر شده است، جایی که عملکرد، خدمات IP، افزونگی و انعطاف پذیری خطا بسیار مهم هستند. CISCO7609= ارائه‌دهندگان خدمات اترنت حامل را قادر می‌سازد تا یک زیرساخت شبکه پیشرفته را استقرار دهند که از طیف وسیعی از ویدئوهای IP و برنامه‌های سیستم سه‌پخشی (صدا، ویدئو و داده) در بازارهای خدمات مسکونی و تجاری پشتیبانی می‌کند. Cisco 7609 شرکت‌ها را قادر می‌سازد تا راه‌حل‌های شبکه پیشرفته WAN و شبکه شهری (MAN) را که برای موفقیت در محیط‌های پرترافیک و تقاضا برای موفقیت لازم است، به کار گیرند.

idealnet.co-parts-HPE

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر یک از محصولات این شرکت به صفحه تماس با ما مراجعه نموده و با کارشناسان این شرکت در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi