روتر Cisco 7606-S یک روتر جمع و جور و با کارایی بالا است که در قالب 6 اسلات برای استقرار در لبه شبکه طراحی شده است، جایی که عملکرد قوی و خدمات تعویض برچسب IP/Multiprotocol (MPLS) برای برآوردن نیازهای هر دو ضروری است. شرکت ها و ارائه دهندگان خدمات ارائه دهندگان خدمات اترنت حامل را قادر می سازد یک زیرساخت شبکه پیشرفته را مستقر کنند که از طیف وسیعی از ویدئوهای IP و برنامه های سیستم سه گانه (صوتی، ویدئویی و داده) در هر دو بازار خدمات مسکونی و تجاری پشتیبانی می کند. Cisco 7606-S همچنین راه حل های شبکه WAN و شبکه شهری (MAN) را در لبه سازمانی ارائه می دهد.

Part Number: 7606S-RSP720C-P

routers-cisco7606.

Cisco 7606-S با ترکیبی قدرتمند از سرعت و خدمات در فرم فشرده، انتخابی برجسته برای چندین برنامه کاربردی است. Cisco 7606-S چه به‌عنوان یک جمع‌کننده WAN پرسرعت، به‌عنوان دستگاهی برای همتاسازی، به‌عنوان تجمیع‌کننده خدمات پهنای باند مسکونی، یا به‌عنوان دستگاهی برای تجمیع مترو اترنت و پیوند بالا، مستقر شود، Cisco 7606-S الزامات افزونگی، در دسترس بودن بالا و تراکم رک را برآورده می‌کند. . در مرکز داده نقطه حضور (POP) یا شبکه شهری، Cisco 7606-S استانداردهای جدیدی را به عنوان بخشی از روترهای پیشرو در صنعت سیسکو سری 7600 با نرخ حمل و نقل حداکثر 240 مگاپیکسل توزیع شده و 480- تعیین می کند.

idealnet.co-storage

Cisco 7606-S با گذردهی کلی گیگابیت در ثانیه، عملکرد و قابلیت اطمینان را با گزینه‌هایی برای پردازنده‌های مسیر اضافی و منابع تغذیه فراهم می‌کند. گنجاندن دو پورت اترنت گیگابیت در Cisco Catalyst ® 6500 Series Supervisor Engine 720 با کارت ویژگی سوئیچ چندلایه 3 (MSFC-3) یا پردازنده جدید سوئیچ مسیر سیسکو 720 (RSP 720) با MSFC-4 مورد استفاده در Cisco 7606-S نیاز به اسلات کارت خط برای پورت های uplink را از بین می برد. نتیجه این طراحی، استفاده کارآمدتر از اسلات های کارت خط موجود و افزایش انعطاف پذیری استقرار است. چهار پورت اترنت گیگابیتی برای استفاده در پیکربندی‌های پردازنده دو مسیره موجود است.

idealnet.co-server-HPE

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر یک از محصولات این شرکت به صفحه تماس با ما مراجعه نموده و با کارشناسان این شرکت در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi