سیسکو C3850-NM-4-1G متعلق به سری Catalyst 3850 است که به دلیل قابلیت ها و کارایی پیشرفته اش شناخته شده است. این سوئیچ ها به عنوان ستون فقرات شبکه های مدرن عمل می کنند و اتصال و مدیریت قابل اعتماد را فراهم می کنند.

Model: Cisco Network Module for Cisco 3850 Series Switches

c3850-nm-4-1g-1.

ویژگی های کلیدی C3850-NM-4-1G:

سرعت پیشرفته: 1 گیگابیت در ثانیه (GBPS)

C3850-NM-4-1G داده ها را با سرعت 1 گیگابیت در ثانیه (GBPS) ارائه می دهد و از انتقال سریع و کارآمد داده در سراسر شبکه اطمینان می دهد.

پورت ها: این سوئیچ دارای 4 پورت SFP (Small Form-Factor plugable) است و نیازهای مختلف شبکه را برآورده می کند. ماژول های SFP انعطاف پذیری را در اتصال انواع مختلف کابل های شبکه و تجهیزات فراهم می کنند.

شکاف های توسعه: 4 شکاف توسعه

گنجاندن 4 اسلات توسعه، مقیاس پذیری و سفارشی سازی را ارائه می دهد. این اسلات ها امکان افزودن ماژول ها یا رابط های اضافی را فراهم می کند و سوئیچ را قادر می سازد تا با نیازهای شبکه در حال تحول سازگار شود.

ماژول گسترش اترنت گیگابیتی

ماژول توسعه گیگابیتی اترنت از اتصالات شبکه با سرعت بالا پشتیبانی می کند و پهنای باند و کارایی بیشتری را در مدیریت ترافیک داده ارائه می دهد.

idealnet.co-storage

مشخصات اصلی این سیسکو:

سازنده: سیسکو

سری محصول: Catalyst 3850

نوع محصول: ماژول توسعه

تعداد کل پورت ها: 4

سرعت پورت: 10/100/1000

idealnet.co-parts-HPE

نوع پورت: SFP

کاربرد/استفاده: شبکه داده

رابط ارائه شده: 4 – SFP (mini-GBIC)

فناوری اتصال: سیمی

پروتکل های پیوند داده: گیگابیت اترنت

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر یک از محصولات این شرکت به صفحه تماس با ما مراجعه نموده و با کارشناسان این شرکت در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi