استوریج EMC unity XT 880 یک هایبرید (Hybrid) استوریج است. استوریج هایی که از هر دونوع دیسک مکانیکی (HDD) و دیسک فلش (Flash) پشتیبانی میکنند. همچنین این رده از ذخیره ساز های EMC در دسته یونیفاید استوریج (Truly Unified) قرار میگیرد. Unified Storage از ذخیره سازی مبتنی بر فایل (File) و بلاک (Block) به صورت همزمان روی یک پلتفرم پشتیبانی میکند. همچنین این استوریج علاوه بر فابل و بلاک از VMware Virtual Volumes (vVols) هم پشتیبانی میکند. امکان بهره گیری از این ذخیره سازی به صورت های SAN Storage و NAS Storage با پروتکل های FC , ISCSI , NFS , SMB ,…. فراهم است.

dell-emc-unity-xt-680

شاسی اصلی (DPE) این دستگاه به دوصورت 2.5 و 3.5 به بازار عرضه میشود و 2 یونیت فضای رک اشغال میکند. جهت افزایش تعداد دیسک ها میتوان اینکلوژر (DAE) به دستگاه اضافه نمود. این ذخیره ساز از دیسک های مختلف مکانیکی و SSD در اندازه های 2.5 و 3.5 اینچی با ظرفیت های گوناگون پشتیبانی میکند. و دیسکهای با درگاه 12Gb SAS پرفورمانس و کارایی قابل توجهی را فراهم مکینند.

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر یک از محصولات این شرکت به صفحه تماس با ما مراجعه نموده و با کارشناسان این شرکت در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi