بررسی اجمالی کتابخانه نوار HPE StoreEver MSL3040

HPE StoreEver MSL3040 به شما کمک می کند تا به یک سازمان واقعی داده ها تبدیل شوید و رقابتی تر و موفق تر شوید. شما می توانید داده های بایگانی ارزشمند را به طور موثرتری مدیریت کنید و به شما این امکان را می دهد که از قدرت آن برای شناسایی نیازهای مشتری قبل از رقابت خود استفاده کنید یا برای توسعه سریعتر محصولات و خدمات بینش به دست آورید. MSL3040 یک سیستم نوار چسب سایبری آماده، بسیار مقیاس‌پذیر، با مدیریت ساده و انعطاف‌پذیر سایبری است که می‌توانید با استفاده از فناوری LTO-9 تا 28.8 PB داده‌های فشرده را به طور گسترده گسترش دهید.

P/N:Q6Q62A

P/N:Q6Q62B

-MSL-3040 Library.

ماژول پایه قابل نصب در قفسه 3U است. ماژول پایه 40 اسلات را فعال می کند – منبع تغذیه استاندارد با ماژول پایه همراه است. – منبع تغذیه اضافی به صورت استاندارد گنجانده نشده است، در صورت نیاز باید به سفارش اضافه شود. منبع تغذیه اضافی قابل تعویض گرم است.حاوی هیچ درایو نواری نیست، حداکثر 3 درایو نوار HH ممکن است به ماژول پایه اضافه شود -ریل MSL3040 بین 683 تا 900 میلی متر (بین 68.3 تا 90 سانتی متر) گسترش می یابد.

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر یک از محصولات این شرکت به صفحه تماس با ما مراجعه نموده و با کارشناسان این شرکت در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi