CISCO یکی از بزرگترین تولید کنندگان تجهیزات شبکه

کمپانی CISCO یکی از بزرگترین شرکت های تولیدکننده تجهیزات شبکه ای جهان است که با بهره مـندی از بالاترین استاندارهـای جهانـی صنعت در چندین حوزه مختلف در این صنعت فعالیت موثــری در سراسر جهان دارد. این شرکت با ارائـــه تجهیزات حرفه ای خود، امکان ایجاد شبکه هایی را فراهم می نماید که به صورت امن و قابل اطمینان بتوان ترافیک انتقال داده ها و اطلاعات را در سراسر آن اداره کرد و خدمـات پایـداری را به تمام کاربران ارائه نمود.

cisco idealnet

تا امروز محصولات این شرکت در ایجاد بسیاری از تغییرات تاریخی در تکنولوژی های حوزه ICT و اسـتفاده از آن نقش کلیدی داشته است. در حال حاضر نیز با تـوجـه به تغییرات بسیار چشـم گیر تکـنولـوژی CISCO دنیـای ICT هم چنان رهبر بازار در زمینه مختلف باقی مانده است. راهکارهای روتینگ و سوییچینگ، ارتباطات از جمله این راهکارهای شرکت CISCO می باشد.
این شرکت کمک شایانـی به تسریع حرکت صـنعت ارتباطات به سمت IP نموده و در حال حاضر در مرکـز ایجاد تغـییرات اساسی در نحوه ارتباطات می باشد.

برای مشاهده انواع سوییچ و روترهای CISCO اینجا کلیک نمایید.

شایان ذکر است محصولات شرکت ایده آل شبکه، با گارانتی ایده آل در بازار عرضه می گردد.

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر یک از محصولات این شرکت به صفحه تماس با ما مراجعه نموده و با کارشناسان این شرکت در ارتباط باشید.

logo-samandehi